klub piłkarski - mistrz polski pogoń szczecin

Znany klub piłkarski nie wywalczył trofeum mistrza Polski

Read Time:1 Minute, 50 Second

Polska drużyna prezentująca wysoki poziom na boisku i poza nim, kolejny raz nie wywalczyła upragnionego trofeum. Kibice czekają na niego tak długo, ale mimo to, nadal nie udało się tego celu osiągnąć. No cóż, poczekamy do kolejnego sezonu i już od początku, znów kibice będą liczyć z wielką nadzieją, że te sezon będzie zupełnie inny, niż poprzednie. Oby w końcu wymarzony cel został osiągnięty, z pewnością nie będzie łatwiej, raczej trzeba się szykować na kolejny pełen wielu przeciwności sezon 2023/2024 w polskiej ekstraklasie.

Piłka nożna najpopularniejsza w mieście

Morski Klub Sportowy Pogoń Szczecin — bo o nim mowa — to znany zespół piłki nożnej, rozgrywający cotygodniowe swoje spotkania w Ekstraklasie. Najlepsza obecnie polska drużyna w Szczecinie, jaka w obecnym sezonie 2022/2023 miała szansę na osiągnięcie najbardziej wartościowego sukcesu w postaci mistrza Polski, nawet nie zajęła 3 miejsca. MKS Pogoń Szczecin uplasowała się tuż za podium na miejscu czwartym, choć do brązowego medalu zabrakło tak nie wiele (strata 1 punktu). Klub z pomorza to najlepszy team z miasta na Pomorzu Zachodnim. Wybudowany nowy stadion (o max. pojemności 21 163 widzów) w Szczecinie im. Floriana Krygiera przy ul. Karłowicza i Twardowskiego to kluczowy projekt konstrukcyjny w całej Polsce. Gra w piłkę nożną to najbardziej popularna dziedzina w województwie, zaś Pogoń ma za sobą szeroki fanklub, który gorąco wspiera swoją najukochańszą drużynę, nawet w trudnych momentach. Zobacz także, ile firm wspiera naszą drużynę i przejrzyj popularny i darmowy katalog firm.

Stadion mistrz polski Pogoń Szczecin

Krótka historia klubu Pogoni Szczecin

Drużyna ze Szczecina z wieloma sukcesami oraz całą husarią fanów, zaczęła swoją historię już w 1948 roku. Tak, jedyna i niepowtarzalna drużyna ze Szczecina. Klub MKS Pogoń Szczecin, który przeżył niejedno, mianowicie ładnych kilkanaście lat temu, po głośnym upadku, klub zdołał się podnieść i szybko awansować z IV ligi do Ekstraklasy. Czyli tam, gdzie jest miejsce Pogoni. Drużyna z tradycjami i wieloma trofeami, do tej zdobyte dwa wicemistrzostwa. W tym sezonie, jak już dawno nie było, nadarza się znakomita szansa na zdobycie trofeum. MKS Pogoń Szczecin zaprasza na stadiony, wirus mija, który spowodował pustki na trybunach, wskutek restrykcji nałożonych przez rząd. Dołącz do naszej strony, odszukaj artykuły i komentarze o Wielkiej Pogoni zawsze na stronie Pogon.net.pl.

About Post Author

Ogłoszenia za darmo

Dodaj lub przeglądaj darmowe ogłoszenia na bezpłatnym portalu OYH.pl z popularnymi kategoriami jak nieruchomości, praca, motoryzacja czy firmy i usługi oraz wiele innych. Zapraszamy zawsze za darmo!
Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %